Vitajte v reštaurácii ROTUNDA

Srdečne Vás vítame v reštaurácií ROTUNDA v Trenčíne !

Naša reštaurácia sa nachádza dve minúty od všetkých nástupíšť (železničných a autobusových), v malebnom prostredí na začiatku mestského parku, cca 10 min do centra mesta.

Jej netypická drevenná stavba len dotvára príjemnú atmosféru s výhľadom na park. V zime to umocňuje pohľad na krb a zasnežené okolie cez okná, ktoré sú po celom obvode.

Je to ideálne miesto pre rýchly a chutný obed, keď sa ponáhľate napríklad na vlak.
V reštaurácii Rotunda Vám chceme ponúknuť kuchyňu postavenú na základe tvorivej vynaliezavosti a osobného prístupu k hosťom. Toto všetko v spojení s veľkou dávkou nadšenia, nás priviedlo k odhodlaniu vytvoriť miesto, ktoré sa nespreneverí tradícii. Používame postupy rýchleho tepelného spracovania, tak, aby sa v maximálnej miere zachovali charakteristické zmyslové vlastnosti surovín a samotných jedál. Ponuka v našom jedálnom lístku nie je rozsiahla práve preto, že sa snažíme venovať čo najväčšiu pozornosť príprave každého jednotlivého jedla.
Špecialitou reštaurácie je nepochybne údené bravčové koleno, podávané na pravý sedliacky spôsob, ktoré je v ponuke denného špeciálneho menu. V lete môžete oddychovať na kávičke, trebárs i na priestrannej terase.

Dá sa sedieť vonku na zastrešenej terase, alebo vo vnútorných, drevom obložených priestoroch. Kozub vo vnútri cez zimu vytvára pohodovú, nerušiacu atmosféru. Výber nápojov je pomerne veľký vrátane dobrého piva za slušnú cenu, ako aj kofoly a viney.

V prípade záujmu je možnosť objednať si miestnosť na rôzne výročia, oslavy či letné gril party na našej terase.

Príjemné chvíle strávené v Rotunde Vám praje personál reštaurácie.

Reštaurácia Rotunda
 
Zabíjačkový tanier   Važecká pochúťka   Údené koleno
   
na stiahnutie     
  Pivo
Nealkoholické pivo
Whisky
Brandy
Kofola
Čaj
Presso káva
Presso káva s mliekom
Viedenská káva
Alžírska káva
Turecká káva
Capucino

Upozornenie:

Pri platení Vám musí byť personálom predložený účet vytlačený na tlačiarni. Ak takýto doklad od obsluhy nedostanete, ste náš hosť a nemusíte účet zaplatiť. Ďakujeme za pochopenie.
 
Po - Pi:     7:00 - 23:00
So:     8:00 - 22:00
Ne:     9:00 - 22:00
 

 
  Denné menu Vám ponúkame na stiahnutie tu.

 

Stolárstvo Rotunda:
Zariaďujeme:
- kancelárske priestory
- obchodné prevádzky
Vyrábame:
Schody, nábytkové doplnky, ...
Predávame:
Eurookná a dvere v surovom stave.

 
Park M.R. Štefánika 6686
tel: 032 / 744 11 44
0905 940017
e-mail: lulemipa@centrum.sk
 
2007 (c) PanoIC